O szkole

Studio Językowe SoHo istnieje od 1994 roku i zajmuje się prowadzeniem kursów i szkoleń języka angielskiego. Działa na terenie woj. mazowieckiego.

Główne ośrodki to Sochaczewskie Domy Kultury:

• SCK Chodaków
  • SCK Boryszew
  • SCK Żeromskiego

• TOK Teresin
  • GOK Młodzieszyn
Nasi lektorzy to wysokiej klasy specjaliści oddani z pasją i zaangażowaniem swojej pracy.

W naszej pracy staramy się wykorzystywać najnowsze metody nauczania i nowoczesne środki dydaktyczne – celem jest poznanie języka i sprawne posługiwanie się nim w każdej sytuacji.

Oferta obejmuje:
  • kursy ogólne na wszystkich poziomach zaawansowania
  • przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego/ matury
  • wszelkiego rodzaju kursy specjalistyczne dla firm
Szkoła tworzy i realizuje projekty szkoleniowe realizowane ze środków unijnych.

Co nas wyróżnia?
  • pięć placówek edukacyjnych – w każdej części miasta istnieje oddział Szkoły SoHo a także w gminach Młodzieszyn i Teresin
  • nowatorskie rozwiazania ze szczególnym uwzględnieniem najnowoczesniejszych metod nauczania
  • ceny – jedne z najniższych na lokalnym rynku, bez zawiłych pakietów i skomplikowanych taryf